دی ۱۷ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

آشنایی با فاکتور رسمی و کد اقتصادی

همانطور که می دانید فاکتور رسمی همان فاکتوری ایت که بین دو طرف قرار داد مورد استفاده قرار می گیرد و برای گرفتن تاییدیه حتما باید به اداره امور دارایی تحول داده شود تا به اعتبار و تاییدیه اداره امور دارایی برسد.

در مقالات قبل شما را با مشخصات فاکتور رسمی و همچنین صفر تا صد فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی و همچنین دریافت کد اقتصادی اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

آیا می دانید چرا اخذ کد اقتصادی لازم و ضروری است؟
همانطور که گفتیم به فاکتوری فاکتور رسمی و فاکتور فروش رسمی می گویند که مورد تایید اداره امور دارایی قرار گرفته باشد. همانقدر که صدور فاکتور رسمی ضروری است، اخذ کد اقتصادی نیز بسیار مهم است. هنگامی که شرکتی بخواهد با شرکتی دیگر قرارداد ببندد و سود بالایی را به دست آورد به طور حتم موظف به ارائه کد اقتصادی خواهد بود در غیر این صورت ممکن است قرار داد و داد و ستد مربوطه را از دست بدهد و دچار زیان شود و سود و منفعتی را که ممکن بود به دست اورد را از دست بدهد. و همین باعث می شود که در بازار رقابتی امروز شرکت دیگری جایگزین شما شود و شما این فرصت را از دست بدهید.

همانطور که می دانید بسیاری از شرکت ها باهم از لحاظ گرید در حال رقابت هستند  و شرکتی که اقدام به اخذ کد اقتصادی نکرده باشد هیچ گریدی ندارد و نمی تواند به رقابت با شرکت های هم صنف خود بپردازد و در این نبرد شکست خواهد خورد.

همانطور که می دانید با استفاده از خدمات مالی حسابداری امیری می توانید از خدماتی نظیر اخذ فاکتور رسمی را با قیمتی مناسب و مطمئن تر از هر جای دیگری استفاده کنید و هزینه های خود را به حداقل برسانید.

modir

Write a Reply or Comment

چهار × 1 =