دی ۱۲ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
صدور فاکتور رسمی

مشخصات فاکتور رسمی

آیا با فواید فاکتور رسمی آشنایی دارید؟ همانطور که می دانید از فاکتور رسمی به عنوان سندی برای ثبت مشخصات و اطلاعات مربوط به فروشنده و خریدار استفاده می شود. لازم است بدانید که فاکتور رسمی صادر می شود باید مورد تایید اداره امور دارایی قرار گرفته باشد. اگر فاکتور رسمی مورد تایید قرار نگیرد معتبر نخواهد بود و به عنوان فاکتور معمولی و فاکتور غیر رسمی شناخته می شود.

در مقالات قبل شما را با مشخصات فاکتور رسمی و همچنین صفر تا صد فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی و ویژگی های آن اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

  • تعریفی کلی از فاکتور رسمی

به فاکتور تجاری که از طرف خریدار به مشتری ارائه می شود فاکتور رسمی می گویند. فاکتور رسمی هم می تواند به صورت دستی نوشته شود و هم به صورت کامپیوتری چاپ شود. در فاکتور رسمی حتما باید مهر و امضای فروشنده و خریدار درج شود.  یکی از طرفین قرار داد باید این فاکتور را به اداره امور مالیاتی ببرد و این سازمان تایید کند که فاکتور شما رسمی است یا خیر.

همچنین می توانید برای دریافت فاکتور رسمی از کارشناسان ما کمک بگیرید. لازم به ذکر است که استفاده از خمات مالی حسابداری امیری می تواند شما را در صدور فاکتور رسمی همراهمی کند. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات مالی حسابداری آماده صدور فاکتور رسمی برای مشتریان عزیز است تا از پرداخت مالیات های سنگین نجات پیدا کنند.

این مجموعه اماده ارائه گزارشات مالی و همچنین محاسباتی است. صورت حساب های مالی و تجزیه و تحلیل حساب های خود را می توانید به کارشناسان حرفه ایی این مجموعه بسپارید. علاوه بر موارد فوق تصحیح کدینگ و همچنین ارائه کدینگ های درست و اصولی از دیگر خدماتی است که این مجموعه برای شما انجام خواد داد.

شما می توانید فاکتور رسمی مورد نیازتان را با قیمتی مناسب از خدمات مالی حسابداری امیری تهیه کنید.

modir

Write a Reply or Comment

سیزده + 2 =