مهر ۱۹ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
فاکتور رسمی فروش

هر آنچه در مورد فاکتور رسمی باید بدانید.

به چه نوع فاکتوری فاکتور رسمی فروش می گویند؟

همانطور که می دانید در فروشگاه ها و شرکت ها از فاکتور رسمی فروش استفاده می شود. و کاربرد این نوع فاکتور رسمی بیشتر در مغازه ها و فروشگاه ها و همچنین شرکت های اداری و تجاری است. آیا می دانید در فاکتور رسمی فروش چه چیز هایی نوشته می شود؟ در فاکتور رسمی فروش تمامی اطلاعات و مشخصات مربوط به محصولات نوشته شده است و همچنین قیمت محصولات نیز در این فاکتوز ذکر شده است. از فاکتور رسمی فروش به عنوان سندی برای خرید مشتری استفاده می شود.

آشنایی با انواع فاکتور رسمی فروش و همچنین کاربرد های فاکتور رسمی

اگر قصد انجام کارهای تجاری را دارید حتما باید با مشخصات و ویژگی های فاکتور رسمی آگاهی داشته باشید چرا که شناخت در این مورد برای انجام کارهای تجاری بسیار مهم است. فاکتور رسمی باعث افزایش اعتماد میان فروشنده و خریدار می شود و اگر اطلاعاتتان را در این مورد افزایش دهید می تونید خرید و فروش بهتری با فاکتور رسمی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با فاکتور رسمی می توانید مطالب قبلی را مطالعه کنید.

آیا می دانید استفاده از فاکتور رسمی برای چه کسانی ضروری است؟

بر اساس قانون تمامی فروشندگانی که از مالیات بر ارزش افزوده استفاده می کنند حتما باید از فاکتور رسمی برای ارائه خدمات خود استفاده کنند. فاکتور رسمی همان صورت حساب است که ربطی به اندازه مرکز تجاری شما ندارد. و اگر خریداری به هنگام خرید از فروشنده درخواست فاکتور رسمی کند و خریدار این کار را برای او انجام ندهد امکان جریمه شدن وی وجود دارد. همچنین فروشندگانی که به طور کلی محصولات خورد را به فروش می رسانند نیز باید از برخی فاکتور های چاپ شده برای وارد کردن اطلاعات و مشخصات خریداران استفاده کنند.

در فاکتور رسمی چه موتاردی ذکر می شود:

تاریخ و شماره سریال فاکتور

شرایط فروش

مهر و امضای فروشنده و خریدار

اطلاعات فروشنده و خریدار

جزئیات مورد معامله

modir

Write a Reply or Comment

2 × 5 =