بهمن ۱۰ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
قیمت فاکتور رسمی

چه فاکتور هایی فاکتور رسمی نیستند؟

همانطور که می دانید فاکتور رسمی فاکتوری است که مورد تایید اداره امور دارایی قرار گرفته باشد. در مطالب قبل درباره نکات مهمی در مورد فاکتور رسمی آشنا شدیم و اطلاعات بسیاری در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور های صوری اطلاعات بیشتری به دست آوردید.

آیا می دانید چطور می توان فاکتور هایی که رسمی نیستند را تشخیص داد؟
فاکنور غیر رسمی به فاکتوری می گویند که به جای فاکتور رسمی با استفاده از ابزار های حسابسازی درست شده باشد. شکل ظاهری این فاکتور ها مانند فاکتور رسمی است اما کاربرد آن ها بسیار متفاوت خواهد بود. با استفاده از فاکتور های صوری می توان هزینه ها را به شکل قابل توجهی کاهش داد.

هنگامی که برای رسیدگی به فاکتور رسمی به اداره امور مالیاتی مراجعه می کنید این سازمان چه مواردی را مورد بررسی قرار می دهد؟

فروشنده و یا کسی که خدماتی را ارائه می دهد کنترل می شود که فاکتور فروش و یا کد فروش شرکتی نداشته باشد.

کنترل اعتبار گواهی ارزش افزوده

کنترل کردن نوع خدمات ارائه شده و محصولات فروخته شده با فاکتور رسمی و اطلاعات درج شده در فاکتور

چک کردن پرداختی ها شامل چک های انکی و همچنین فیش های واریزی

همانطور که می دانید با استفاده از خدمات مالی حسابداری امیری می توانید بهترین فاکتور رسمی مورد نیازتان را به درستی تهیه کنید و در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید.

آیا می دانید از کجا صدور فاکتور های صوری آغاز شد؟

از چنر سال قبل سازمان امور دارایی به هر شناسنامه یک کد اقتصادی داد و برخی از افراد توانسستند با استفاده از کد اقتصادی افرادی که فوت کرده ان از پرداخت مالیات نجات پیدا کنند.

برای دریافت فاکتور رسمی معتبر و مورد تایید اداره امور دارایی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

modir

Write a Reply or Comment

هفده − هشت =